|
Bleskové a dostupné půjčky pro všechny
Důležité: Webové stránky byly vytvořeny v minulosti a informace na nich uvedené tak již nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlé půjčky do výplaty do 15 minut

18/2/2015

Když se řekne nebankovní půjčka, můžeme si představit dostupnou a rychlou půjčku, u které není potřeba dokládat příjem. Ve skutečnosti je nebankovních půjček více druhů a jejich parametry se i velmi výrazně liší. Podívejme se, jakými vlastnostmi se vyznačují SMS půjčky do výplaty do 15 minut.

Půjčky od velkých společností

Některé nebankovní půjčky mají charakteristiky spíše bankovních produktů - vyžadují dokládání příjmů, nahlíží se do registrů, vyřízení může trvat i několik dní. Tyto půjčky jsou vhodné pro klienty se stálým příjmem, kteří si potřebují půjčit na vybavení domácnosti, na nové auto, dovolenou a podobně.

Půjčky před výplatou

Na druhém konci spektra pak najdeme půjčky, u kterých žádné potvrzení příjmů není potřeba, a rovněž nikdo nedělá problémy s nějakou zdlouhavou byrokracií. Právě zde patří i půjčky do výplaty za 15 minut. Jedná se zpravidla o tzv. SMS půjčky, o které lze žádat prostřednictvím mobilního telefonu. Vetšinou se částka, kterou si lze půjčit, pohybuje někde mezi 500 a 5000 Kč, u některých půjček před výplatou to může být i 10000 Kč.

Nové SMS půjčky

V poslední době se začínají objevovat i některé nové SMS půjčky, s nimiž můžete získat i 12000 nebo dokonce 15000 Kč. Splatnost u těchto okamžitých bleskových půjček bývá maximálně 30 dnů - právě na období "do výplaty". Počítá se s tím, že žadatel půjčku splatí právě z další výplaty.

Půjčky do 15 minut

Vedle vysoké dostupnosti - obejdete se ve většině případů bez doložení příjmů, se tyto malé úvěry vyznačují také rychlostí. Požádat o půjčku lze online nebo přes mobil, což bývá záležitost několika minut, stejnou dobu pak trvá posouzení a schválení půjčky. Poté, co je půjčka schválena jsou peníze ihned posílány na účet, takže je můžete mít i do 15 minut od schválení půjčky.© 2014 SMS-půjčky-do-5-tisíc.cz, všechna práva vyhrazena. Kontakt na provozovatele. Upozorňujeme, že provozovatek stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu
§ 3 zák. č. 257/2016 Sb. Nabízíme pouze souhrn informací dostupných i na jiných webech.