|
Bleskové a dostupné půjčky pro všechny
Důležité: Webové stránky byly vytvořeny v minulosti a informace na nich uvedené tak již nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS Půjčka bez poplatku 1 Kč

3/8/2015

Každým dnem přibývá společností a webových portálů, kde lze získat rychlou půjčku. Jedná se o takzvanou půjčku do výplaty a je bez poplatků. U některých poskytovatelů ovšem musíte nejdříve poslat 1 Kč na jejich účet, aby si vás ověřili. Lze někde získat rychlou půjčku bez poplatku 1 Kč?

Do registrů se nekoukáme, za korunu

Když si najdete nějaké webové stránky, které se rychlé půjčky týkají, setkáte se s informací, že vás nikdo nebude ověřovat v registrech a podobně. Ale můžete se setkat s drobným zádrhelem. Společnost po vás může chtít ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Poskytovatelé si tím chtějí ověřit vaše údaje a pojistit se před případnými podvody. Hodně lidí se ale díky tomuto kroku rozhodne poohlédnout se po půjčce jinde.

Kteří poskytovatelé ověření požadují a kteří naopak ne?

Pokud si chcete pořídit půjčku například u společnosti Zaplo.cz, připravte se, že tomuto ověření budete vystaveni. Pokud je vám to nepříjemné, raději se podívejte po jiném poskytovateli. Tento krok samozřejmě celý proces může prodloužit, a proto ho zájemci neradi vidí. Například FerratumBank nebo CreditOn, tady projdete klasickými třemi kroky: vybrat půjčku, požádat o půjčku, získat peníze. Žádný ověřovací poplatek zasílat nemusíte a peníze vám tak na účtu přistanou rychleji.

Zjistěte si všechny informace předem

O ověřovacím poplatku se můžete dozvědět až při rekapitulaci celé půjčky. Je tedy dobré si projít často kladené dotazy nebo užitečné rady na webových stránkách poskytovatele a přesvědčit se, že tady vám to bude vyhovovat. Díky těmto radám můžete objevit i řadu dalších skrytých informací, jako je třeba věková hranice pro poskytnutí půjčky, jak bude naloženo s vašimi údaji, co dělat, když půjčku nestíháte splatit nebo jestli je možné mít u jednoho poskytovatele více půjček najednou.© 2014 SMS-půjčky-do-5-tisíc.cz, všechna práva vyhrazena. Kontakt na provozovatele. Upozorňujeme, že provozovatek stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu
§ 3 zák. č. 257/2016 Sb. Nabízíme pouze souhrn informací dostupných i na jiných webech.