|
Bleskové a dostupné půjčky pro všechny
Důležité: Webové stránky byly vytvořeny v minulosti a informace na nich uvedené tak již nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Jak vybrat spolehlivý hypotéční úvěr

10/8/2014

Hypotéka je údajně závazek na celý život. Ve skutečnosti můžete mít zajištěné bydlení za cenu pronájmu. V současné době jsou hypotéky tak levné, že nepotřebujete ani velký příjem, ani se nemusíte obávat nesplacení svého závazku.

Levný úvěr

Hypoteční úvěr je nejlevnějším způsobem získání finančních prostředků. Zajištění nemovitostí je pro banku tak lákavé, že neváhá půjčit značné prostředky za velice zajímavých podmínek. Stačí zástavní smlouva na byt nebo dům a můžete mít miliony doma k dispozici. A úročení? Dosahuje jen 2 až 3 %. Kdo by nechtěl tak levný a zajímavý zdroj peněz? Půjčit si je velice snadné a výhodné.

Vstříc klientovi

Za hypoteční úvěr se sice platí několik tisíc, ale tyto prostředky se bohatě vyplatí. Banka si pouze zablokuje nemovitost zástavní smlouvou a vy můžete dostat při prodeji prostředky přímo na účet. Ani zástavní smlouva totiž nebrání prodeji. Pouze je potřeba odečíst hodnotu splátek od ceny nemovitosti. Přes dům nebo byt se tak dá získat rychlý a zajímavý úvěr, který nestojí žádnou námahu a je velice výhodný.

Nízký úrok

Běžný spotřebitelský úvěr stojí nejméně 9 % ročně. Na delší dobu si banky účtují třeba 25 %. Hypoteční úvěr je proto nejlevnější variantou. Stojí obvykle 2 -3 % oproti několika stům procent rychlých půjček. Ve srovnání se spotřebitelským úvěrem ve výši 15 a více procent je také bezkonkurenční. Hypoteční úvěr je tedy nejlevnějším získáním peněz. Získat jej můžete za několik hodin. Stačí si připravit doklady z katastru, vyhotovit posudek znalcem z banky a požádat o 80 – 90 % hodnoty nemovitosti.

Pohodlné řešení

Kdo si půjčil na spotřebitelský nebo jiný úvěr, může jen závidět. Vy zaplatíte několik procent na úrocích a získáváte doživotní jistotu v podobě domu nebo bytu. Peníze si můžete nechat vyplatit také na pořízenou nemovitost. S majetkem můžete volně nakládat, můžete si sjednat pronájem, který hypoteční úvěr splatí za vás. Hypoteční úvěr je tak svojí dostupností a výhodností nejen nejlepším zajištěním bydlení, ale především levným způsobem hospodaření s vašimi prostředky.

© 2014 SMS-půjčky-do-5-tisíc.cz, všechna práva vyhrazena. Kontakt na provozovatele. Upozorňujeme, že provozovatek stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu
§ 3 zák. č. 257/2016 Sb. Nabízíme pouze souhrn informací dostupných i na jiných webech.