|
Bleskové a dostupné půjčky pro všechny
Důležité: Webové stránky byly vytvořeny v minulosti a informace na nich uvedené tak již nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlá SMS půjčka na účet i hotově

9/3/2015

SMS zprávy vznikly z potřeby komunikace beze slov. A protože bezpečně a rychle přenášejí jasné sdělení, staly se také nástrojem finančním. Přestože to tak nevypadá, SMS zpráva může být také dotazníkem, žádostí a schválením rychlé SMS půjčky.

Půjčka ihned

Peníze, které vám chybějí, získáte díky obratnosti jednoho nebo více prstů. Nemusíte se zamýšlet nad svojí bonitou, protože rychlé SMS půjčky bez registru nezjišťují váš stav konta, obrat a platební možnosti. SMS půjčka slouží každému. Můžete mít zápis v registru, ztratit zaměstnání nebo dlužit a přesto půjčku dostanete.

Anonymní půjčení peněz

SMS zpráva má svojí výhodu také v anonymitě. Každý není připraven vést složitá jednání o svojí finanční situaci. Proti tomu je klávesnice nebo dotyková obrazovka mobilního zařízení mnohem přívětivější. Pomocí žádosti přes SMS zprávu také nemusíte sdělovat žádné zvláštní podrobnosti o sobě. Anonymita je zaručena.

Několik údajů

Stačí vyplnit jméno, adresu a účet, kam chcete peníze zaslat. A samozřejmě si zadáte také objem peněz. Při první SMS většinou půjde o částky kolem 2.000 Kč. Jakmile se stanete solidním klientem nebankovní společnosti, můžete si půjčovat i vyšší částku, můžete dostávat slevy a lepší podmínky půjčky.

Rychlost je základem úspěchu

Rychlé krátkodobé SMS půjčky jsou skutečně bleskovým získáním chybějících prostředků. Ani nezaplacená útrata v restauraci, nedostatek na debetní kartě nebo vyčerpaná kreditka je neodradí. Po schválení peněz jednoduchou cestou a oznámením opět přes SMS zprávu, dostáváte peníze do několika minut na svůj účet. A můžete tak ihned nakládat s platební kartou, platit nebo si zajistit prostředky pro jakékoliv svoje potřeby. Rychlé SMS půjčky zachrání dlužníka od nepříjemností v každé situaci.

© 2014 SMS-půjčky-do-5-tisíc.cz, všechna práva vyhrazena. Kontakt na provozovatele. Upozorňujeme, že provozovatek stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu
§ 3 zák. č. 257/2016 Sb. Nabízíme pouze souhrn informací dostupných i na jiných webech.