|
Bleskové a dostupné půjčky pro všechny
Důležité: Webové stránky byly vytvořeny v minulosti a informace na nich uvedené tak již nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčky bez ověřování registru ihned

8/4/2015

Uklouznout může každý, ovšem pokud oním uklouznutím byla opožděná splátka nějakého Vašeho závazku v minulosti, můžete na to dnes mít nepříjemnou "památku" v podobě zápisu v registru dlužníků.

Většina bank a nebankovních společností při posuzování žádosti o půjčku do registru dlužníků nahlíží, a tak se Vaše šance na získání půjčky se zápisem v registru značně zmenšují.


Náš tip: Patříte k těm lidem, kteří nemůžou doložit svůj příjem? Ať už pro to máte důvody jakékoliv - půjčku u banky bez doložení příjmu asi nedostanete. Můžete si ale požádat o speciální půjčku bez potvrzení o příjmu - o rychlou a hlavně dostupnou půjčku na cokoliv.


Naštěstí si mnohé společnosti z nebankovní části finančního trhu uvědomují, že ne každý se může chlubit čistým rejstříkem a snaží se vycházet vstříc i těm, kteří v registru záznam mají.

Půjčky bez registru - poskytovatelé

Půjčky bez registru bychom asi marně hledali u bank. Tento typ úvěrů je doménou nebankovních společností, které tolik nelpí na prověřování svých klientů a jejich půjčky jsou dostupnější. Navíc tyto společnosti zpravidla nekontrolují ani příjem žadatele, což ještě více zvyšuje dostupnost půjček bez registru, zejména to platí pro okamžité SMS půjčky bez registru ihned.

Nevýhodou půjček bez registru je vyšší úrok - nebankovní firma se vyšší úrokovou sazbou snaží pokrýt zvýšené riziko, které je s tímto typem půjček spojeno.

Půjčky bez registru a bez poplatku

Na rozdíl od podvodných firem, které se z žadatelů o půjčky snaží dostat co největší poplatky za půjčku předem (například formou předražených telefonních linek 0900), solidní společnosti žádné poplatky předem od svých klentů nevyžadují. Poplatky ve formě úroků z půjčky se u solidních společností platí až v rámci řádných plátek půjčky.


Náš TIP: Přečtěte si rady a tipy týkající se výhodné a rychlé půjčky bez doložení příjmů.
© 2014 SMS-půjčky-do-5-tisíc.cz, všechna práva vyhrazena. Kontakt na provozovatele. Upozorňujeme, že provozovatek stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu
§ 3 zák. č. 257/2016 Sb. Nabízíme pouze souhrn informací dostupných i na jiných webech.