|
Bleskové a dostupné půjčky pro všechny
Důležité: Webové stránky byly vytvořeny v minulosti a informace na nich uvedené tak již nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky Pepa - parametry, charakteristiky

6/9/2014

Pokud Vám schází pár stovek nebo tisícovek přev výplatou, můžete využít některou z celé řady půjček, které se na tyto situace - půjčky před výplatou - specializují. Jednou z nich je také Půjčka Pepa.

Půjčka Pepa je určena všem občanům České republiky starším 18ti let, kteří si potřebují půjčit peníze na krátkou dobu. Výše půjčky je 999 - 4999 Kč, splatnost 21 dní a poplatek 250 Kč za každých půjčených 999 korun. Pokud si půjčujete poprvé, můžete si půjčit 999 Kč, pokud první půjčku včas a řádně splatíte, může Vám být přidělena druhá půjčka ve výši 1999 Kč (třetí půjčka 2999 Kč, čtvrtá 3999, pátá 4999 Kč).

Vyřízení do 2 hodin

Získání půjčky je velmi snadné a rychlé - po podání žádosti bude Vaše žádost vyhodnocena nejpozději do 120 minut a vy se prostředictvím svého mobilního telefonu dozvíte, zda na půjčku máte nárok či nikoliv. V kladném případě Vám budou peníze zaslány na účet ještě tentýž den.

Dostupnost Půjčky Pepa je velmi dobrá - jedná se o půjčky bez potvrzení o příjmu a be ručitele. A pokud si například berete jednorázovou půjčku do 4999 Kč, nebudete potřebovat ani doklad totožnosti. Stačí Vám mobilní telefon a bankovní účet.

Splacení půjčky

Půjčku platíte bankovním převodem nebo složenkou podle údajů, které dostanete od operátora půjčky.

Zákaznická linka

Pokud si nebudete s čímkoliv jistí nebo budete mít jakékoliv dotazy, je pro Vás připravena zákaznická linka Půjčky Pepa (602 115 261), kde Vám Vaše dotazy rádi zodpovědí.Další info:

Na čem se dá v domácnosti ušetřit: tipy a triky
Nejčastější mýty o půjčkách
Čím topit za co nejméně peněz?
Expo Půjčka od Expobank
Podpis úvěrové smlouvy si dobře rozmyslete
Rychlá půjčka - bez poplatku 1 Kč
Krátkodobá půjčka 8000
Půjčky ihned do 5 minut na účtu
Půjčky bez prověřování registrů
Okamžité půjčky od soukromých osob
SMS půjčka bez registračního poplatku
Rychlá SMS půjčka
Pepa půjčky
Půjčky bez registru a poplatku
Inzerce půjček zdarma

Doporučujeme

SMS půjčka do 5 tisíc Kč Vám může pomoci v situaci, kdy Vám schází pár stovek nebo tisícovek a víte, že za 14 dní peníze budete moci bez problémů splatit.

Pokud nechcete nebo nemůžete prokázat, kolik vyděláváte, mohly by Vás zajímat informace o snadné a rychlé půjčce bez doložení příjmů.

Další informace o SMS půjčkách do 5 tisíc se můžete dozvědět na SMS-Půjčka-hned.cz

Hledáte SMS půjčky do 10000 bez registru? Vyzkoušejte tuto stránku

© 2014 SMS-půjčky-do-5-tisíc.cz, všechna práva vyhrazena. Kontakt na provozovatele. Upozorňujeme, že provozovatek stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu
§ 3 zák. č. 257/2016 Sb. Nabízíme pouze souhrn informací dostupných i na jiných webech.