|
Bleskové a dostupné půjčky pro všechny
Důležité: Webové stránky byly vytvořeny v minulosti a informace na nich uvedené tak již nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Expo Půjčka (Expobank)

20/11/2015

Expo Půjčka dokáže zafinancovat vaše potřeby bez dokládání účelu a s výhodnými podmínkami. Expobank sice není v povědomí lidí tolik jako jiné konkurenční banky, ale určitě stojí za pozornost. S touto půjčku můžete financovat, cokoliv potřebujete, a za splnění minimálních podmínek.

Půjčka až půl milionu na cokoliv

Půjčit si můžete částku od 50 000 do 500 000 Kč, a to na cokoliv. Splácení probíhá 12 až 60 měsíců, podle úvahy klienta. Dobrovolné je vyřízení pojištění schopnosti splácet, ale určitě se vyplatí ho mít, i když to mírně navýší měsíční splátku. Nikdy nevíte, zda dlouhodobě neonemocníte nebo třeba nepřijdete o zaměstnání. Pak by byly měsíční splátky příliš velkou zátěží pro vás rozpočet.

Jak půjčku sjednat?

Existují tři způsoby sjednání Expo Půjčky. Nejpohodlnější je vyplnění online žádosti, což vám zabere jen pár minut. Další variantou je zavolat bezplatnou telefonní linku nebo přijít osobně na pobočku. Zde je výhoda, že bankéř ihned a osobně zodpoví vaše dotazy a se vším vám pomůže.

Kdo splní podmínky získání úvěru

Zjistěte, zda splňujete podmínky k získání Expo půjčky. K požadavkům patří věk žadatele nad 18 let, doložení výše příjmu v minimální výši 10 000 Kč, případně výpisy z účtu za poslední 3 měsíce. Samozřejmé je řádné vyplnění žádosti a uvedení telefonního kontaktu. Banka ověřuje bonitu, nahlíží do registru dlužníků a na základě všech dostupných informací rozhodne o výši půjčky. Pokud máte spolužadatele, lze dosáhnout na vyšší částku. Nepotřebujete zastavovat nemovitost ani ručitele.

Peníze na účtu do 48 hodin

Jakmile jsou pohromadě všechny podklady a schválena žádost, finanční prostředky budete mít na svém účtu nejpozději za 48 hodin. Nemusíte se bát dodatečných nákladů, měsíčně budete splácet pouze odsouhlasenou částku, bez dalších skrytých poplatků.


Vyznat se na českém finančním trhu vyžaduje dlouhé studium. Naštěstí již existují pěkně a přehledně zpracované zdroje těchto informací. Jedním z nich jsou webové stránky Maxi-Půjčky.cz. Navštivte jej a seznamte se se všemi možnostmi půjček, které náš trh nabízí.© 2014 SMS-půjčky-do-5-tisíc.cz, všechna práva vyhrazena. Kontakt na provozovatele. Upozorňujeme, že provozovatek stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu
§ 3 zák. č. 257/2016 Sb. Nabízíme pouze souhrn informací dostupných i na jiných webech.