|
Bleskové a dostupné půjčky pro všechny
Důležité: Webové stránky byly vytvořeny v minulosti a informace na nich uvedené tak již nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky bez registru a Solusu

1/10/2015

Když nezbudou peníze na zaplacení povinných výdajů, je možné získat rychlou půjčku například pomocí internetu. Zájemcům o výhodné bankovní půjčky se však pravděpodobně nepodaří získat půjčku v případě záznamu v registru dlužníků. Banky totiž kontrolují svůj bankovní registr dlužníků.

Snaží se předejít tomu aby přišly o peníze tím, že budou půjčovat zájemcům, kteří mají nesplacené dluhy a nebo jsou nezaměstnaní. Proto vám možná nezbude než se poohlédnout po soukromých firmách, které navíc nekontrolují registry dlužníků, jakým je např. Solus a poskytují dostupné půjčky bez reigstru a Solusu. Firmy, které tyto půjčky umožňují najdete ideálně pomocí internetového vyhledávání. Možná že právě internet je ideálním nástrojem pro vyhledání takových firem.

Firma půjčující bez Solusu

Nalezené firmy nabízející půjčky bez registru a Solusu je dobré dále prověřit, jaké mají recenze na internetu, zkušenosti zákazníků. Také je možné firmu kontaktovat a zeptat se na další věci, které zájemce potřebuje znát. Půjčky bez registru jsou spíše poskytovány v řádech tisícikorun anebo stokorun. Více peněz firmy často nechtějí poskytovat lidem s možným záznamem v registru a nebo osobám nezaměstnaným. Pokud by zájemce o půjčku potřeboval více peněz, je pak asi třeba hledat firmy, které poskytují peníze oproti zástavě nemovitosti. V případě zastavení nemovitosti zápisem do katastru nemovitostí má firma jistotu, že o půjčené peníze nepřijde.

Záznamy v Solusu

Záznam v registru Solus je možné smazat tím, že dlužník kontaktuje věřitele a domluví se s ním na splácení půjčky s tím, že dále nechá vymazat záznam v registru Solus. Pokud si dlužník není jistý svým dluhem, může zažádat o placený výpis z registru. Bude třeba notářsky ověřit žádost podpisem na poště.

© 2014 SMS-půjčky-do-5-tisíc.cz, všechna práva vyhrazena. Kontakt na provozovatele. Upozorňujeme, že provozovatek stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu
§ 3 zák. č. 257/2016 Sb. Nabízíme pouze souhrn informací dostupných i na jiných webech.