|
Bleskové a dostupné půjčky pro všechny
Důležité: Webové stránky byly vytvořeny v minulosti a informace na nich uvedené tak již nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka 8.000 Kč na měsíční splátky

15/9/2014

Krátkodobá půjčka, která vás dostane z bryndy

Český trh je zahlcen různými krátkodobými půjčkami, kde především nebankovní poskytovatelé nabízejí půjčky v hodnotě několika tisíc korun, s horní hranicí většinou kolem 10 až 15 tisíc. Jedná se o všemožné typy půjček, například SMS půjčky či půjčky před výplatou. O půjčku si tak můžete zažádat z pohodlí vašeho domova, buďto přes internet, nebo přes mobil prostřednictvím SMS. A není problémem ani sehnat výhodnou půjčku 8000 na měsíční splátky.

Na co vše lze krátkodobá půjčka použít?

Krátkodobá nebankovní půjčka lze použít na cokoliv, poskytující společnost si nebude ověřovat, za jakým účelem peníze sháníte. Můžete za ně tak pořídit novou pračku, opravit auto nebo splatit měsíční splátku u jiné vaší půjčky. To je ovšem dosti nebezpečné, neboť se takto snadno dostanete do dluhové pasti. Krátkodobé půjčky mívají také poměrně krátkou dobu splatnosti, většinou od patnácti do třiceti dnů, musíte si tak předem dobře promyslet, jestli budete schopni peníze v tak krátké době splatit.

Bude si mě společnost nějak prověřovat?

U klasických bankovních půjček může být pro někoho problém vcelku složitý schvalovací proces každé půjčky, který je kvůli pár tisícovkám zbytečnou ztrátou času. Krátkodobé půjčky od nebankovních společností mají tu výhody, že si vás poskytovatel nebude nijak prověřovat, nebude nahlížet do registrů dlužníků ani nebude zjišťovat výši vašich příjmů. Díky tomu tak můžete mít peníze již do několika hodin na účtě.

Kde si vybrat půjčku?

Pokud máte připojení k internetu, je pro vás vybrání té správné půjčky hračkou. Zadejte si do vyhledávače heslo „krátkodobá nebankovní půjčka“ a vyskočí vám spousta informací. Vždy, než si o půjčku zažádáte, zkuste nalézt o vámi vybrané společnosti nějaké reference, ty vám pomohou udělat si objektivní obrázek o tom, jak se konkrétní společnost solidní. Krátkodobé půjčky v Česku poskytují například společnosti Ferratum nebo Kredito24.cz.© 2014 SMS-půjčky-do-5-tisíc.cz, všechna práva vyhrazena. Kontakt na provozovatele. Upozorňujeme, že provozovatek stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu
§ 3 zák. č. 257/2016 Sb. Nabízíme pouze souhrn informací dostupných i na jiných webech.